Условия соглашения | ТехноЛавка, Киев, Украина

Умови згоди

Інтернет-магазин tehnolavka.com.ua (далі Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватись умов цієї Угоди.
 
1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА
 
1.1. Реєструючись та/або оформлюючи замовлення на сайті tehnolavka.com.ua Покупець погоджується з цими умовами.
 
1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин tehnolavka.com.ua залишає за собою право використовувати дану інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продаж товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилка клієнтам).< br />  
1.3. Реєструючись на сайті tehnolavka.com.uaПокупець погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.
  
1.4. Покупець має право запросити, змінити чи видалити свої особисті дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, направивши її на відповідну контактну адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за вказаним на tehnolavka.com.ua, якщо іншого самостійного способу запиту , зміни чи видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.
 
2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВ
 
2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту tehnolavka.com.ua, а також за телефоном, вказаним на сайті.
 
2.2. Якщо замовлення зроблено за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п'ятниця з 10.00-18.00), представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення о 2-й годині. Якщо замовлення зроблено в неробочий час, у вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем найближчим робочим часом.
 
2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями і незабаром з ним зв'яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, та уточнення умов оплати та доставки.< br />   
3. ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ
 
3.1 Умови оплати послуг Покупцю регламентуються розділом. “Доставка та оплата".

 
4. УМОВИ УГОДИ

4.1. Інтернет магазин tehnolavka.com.ua залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Інтернет магазин tehnolavka.com.ua  зобов'язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець не заперечує отримувати від Інтернет магазину повідомлення такого роду.
 
4.2. Інтернет магазин tehnolavka.com.ua має надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.
 
5. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
 
Інтернет магазин tehnolavka.com.ua у будь-який час без попередження може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них послуг та цін. Інтернет магазин tehnolavka.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.