≡ Оптичні модулі купити в Києві | ТехноЛавка, Дніпро, Житомир, Полтава, Черкаси

Оптичні модулі

Порівняння товарів (0)



OLT-трансивер SFP GPON Hisense LTE3680P-BH+

Технология PON в последние время пользуется все большей популярностью, в основном благодаря своим мн..

2623 грн

SFP модуль MERCURY 1.25G 1310nm 20Km WDM LC підтримка DDM

Опис:SFP модуль MERCURY 1.25G 1310nm 20Km WDM LC - це оптичний модуль, призначений для передач..

371 грн

SFP модуль MERCURY 1.25G 1310nm 3Km WDM SC підтримка DDM TX1310/RX1550

SFP модуль MERCURY Пропускна спроможність 1.25G Довжина хвилі 1310nm Максимальна відстань 3Km..

331 грн

SFP модуль MERCURY 1.25G 1550nm 20Km WDM LC підтримка DDM

Опис: SFP модуль MERCURY 1.25G 1550nm 20km WDM LC підтримка DDM TX1550/RX1310Характеристики:- ..

371 грн

SFP модуль MERCURY 1.25G 1550nm 20Km WDM SC підтримка DDM

SFP модуль MERCURYПропускна спроможність 1.25GДовжина хвилі 1550nmМаксимальне відстань 20KmТип..

371 грн

SFP модуль MERCURY 1.25G 1550nm 3Km WDM SC підтримка DDM TX1550/RX1310

SFP модуль MERCURY Пропускна спроможність 1.25G Довжина хвилі 1550nm Максимальна відстань 3Km..

331 грн

SFP модуль Merlion 1.25G 20Km WDM SC підтримка DDM TX1310/RX1550

Виробник: MerlionМодель: BT-OC24-20ASКраїна виробник: КитайТип: SFPТип конектора: SCТип систем..

371 грн

SFP модуль Merlion 1.25G 3Km WDM SC 1550nm

Виробник: MerlionМодель: BT-OC24-03BS1550Країна виробник: КитайТип: SFPТип коннектора: SCТип с..

331 грн

SFP модуль Merlion 1.25G 1310nm 20Km WDM LC

Опис:SFP модуль Merlion 1.25G 1310нм 20 км WDM LC - це високошвидкісний SFP модуль, призначени..

359 грн

SFP модуль Merlion 1.25G 1310nm 3Km WDM LC

Опис: SFP модуль Merlion 1.25G 1310нм 3Км WDM LC - це оптичний модуль передачі даних, призначе..

303 грн

SFP модуль Merlion 1.25G 1550nm 20Km WDM LC

Опис: SFP модуль Merlion 1.25G 1550нм 20км WDM LC є оптичним модулем з форм-фактором SFP, який..

489 грн

SFP модуль Merlion 1.25G 1550nm 3Km WDM LC

Опис: SFP модуль Merlion 1.25G 1550nm 3Km WDM LC - це оптичний модуль з форм-фактором SFP, при..

303 грн

Модуль Merlion BT-OC24-03AS/17088 (1.25G, SFP модуль, до 3 км)

Тип: SFP Тип конектора: SC Тип системи: WDM (Одноволоконні) Довжина хвилі 1310 нм Швидкість передава..

443 грн

Модуль Merlion SFP + 1.25G 40Km WDM SC TX1310/RX1550

Опис:Модуль SFP+ 1.25G 40km WDM SC TX1310/RX1550 від компанії Merlion призначений для передачі..

450 грн

Модуль Merlion SFP + 1.25G 40Km WDM SC TX1310/RX1550, OEM

Опис:Модуль Merlion SFP+ 1.25G 40km WDM SC TX1550/RX1310 призначений для передачі даних на від..

450 грн

Модуль MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS до 10 км, одномодовий

Серия оптоволоконных модульных карт TL-SM311 предназначена для увеличения дальности передачи данных ..

633 грн

Модуль QSFP+ MikroTik XQ+85MP01D

Додайте цей модуль QSFP для відстаней до 100 метрів до ваших налаштувань CCR2216, CRS504 або CRS518 ..

3456 грн

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 20 км (SFPd-1SM-1310nm-20SC) з функцією DDM

Для організації з’єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюют..

681 грн

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 км (SFPd-1SM-1310nm-3SC) з функцією DDM

Основні можливості:«Гаряча» заміна, відповідність SFP стандартам.Відповідність рекомендаціям SFF-847..

588 грн

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 20 км (SFPd-1SM-1550nm-20SC) з функцією DDM

Для організації з’єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюют..

964 грн

Модуль SFP Mikrotik S+RJ10 (SFP+ to RJ-45, 10G)

Этот уникальный модуль открывает целый мир возможностей для высокоскоростного подключения, обеспечив..

2543 грн

Модуль SFP MikroTik S-3553LC20D пара (1.25G Single Mode, LC, до 20 км, підтримує DDM)

Mikrotik S-35/53LC20D - оптический одноволоконный WDM SFP модуль с разъемом LC для работы на дальнос..

2638 грн

Модуль SFP Mikrotik S-RJ01 (SFP to RJ-45)

Модуль SFP S-RJ01 - медный RJ45 SFP модуль. Скорость передачи данных 1.25Gbps, дальность работы - 10..

1144 грн

Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1310-E (LC) 1шт (SFP-BX1310-E-ZZBD01F-1)

WDM, single mode, SFP, LC, Tx1310/Rx1550, 20 км..

1641 грн

Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1310-E (SC) 1шт (SFP-BX1310-E-ZZBD02F-1)

Сімейство трансиверів Zyxel відповідає галузевим стандартам для забезпечення сумісності з комутатора..

2108 грн

Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (LC) 1шт (SFP-BX1550-E-ZZBD01F-1)

WDM, single mode, SFP, LC, Tx1550/Rx1310, 20 км..

1879 грн

Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) 1шт (SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1)

Сімейство трансиверів Zyxel відповідає галузевим стандартам для забезпечення сумісності з комутатора..

2286 грн

Модуль SFP+ FoxGate 1000 LC 1270nm 20 км (SFP+d-1SM-1270nm-20LC), одноволоконний

Трансивери (Transceivers) FoxGate SFP + підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпеч..

1785 грн

Модуль SFP+ FoxGate 1000 LC 1330nm 20 км (SFP+d-1SM-1330nm-20LC), одноволоконний

Трансивери (Transceivers) FoxGate SFP + підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпеч..

1785 грн

Модуль Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module 2-pack

Ubiquiti Fiber – высококачественные SFP трансиверы, предназначенные для организации трафика по оптов..

692 грн

SFP модуль Merlion 1.25G 3Km WDM SC 1310nm

Виробник: MerlionМодель: BT-OC24-03ASКраїна виробник: КитайТип: SFPТип коннектора: SCТип систе..

331 грн

Модуль D-Link SFP 330T/10KM 1port 1000BaseLX SM Fiber WDM (10км)

Двунаправленные гигабитные SFP-трансиверы 330T/10KM это трансиверы, разработанные для установки в по..

842 грн

Модуль Merlion BT-OC24-03BS/17089 (1.25G, SFP модуль, до 3 км)

Тип: SFP Тип коннектора: SC Тип системы: WDM (Одноволоконные) Длина волны 1550 нм Скорость передачи ..

452 грн

Модуль Merlion BT-OC24-20AS/17090 (1.25G, SFP модуль, до 20км)

Тип: SFP Тип коннектора: SC Тип системы: WDM (Одноволоконные) Длина волны 1310 нм Скорость передачи ..

428 грн

Показано з 1 по 36 із 44 (2 сторінок)