Про нас

Про нас

Про компанію

Гаджети - без них вже не уявити життя. На будь-яке запитання ми шукаємо відповідь у телефоні і зараз вже важко згадати, як ще зовсім недавно люди обходилися без телефонних дзвінків, повідомлень, соціальних мереж та google.

Сучасний ринок заповнений різною технікою та гарнітурою, але не всі можуть похвалитися якістю та гарантувати безперебійне функціонування.

Вітаємо вас у нашому інтернет-магазині!

Гарантуємо, знайомство з нами змінить Ваше життя на краще!

Більше не потрібно робити по 10 замовлень у різних місцях, ми пропонуємо купити все в одному місці.

Інтернет-магазин “Технолавка” відрізняється від конкурентів добіркою товарів від перевірених виробників з гарантією якості.

Команда "Технолавка" - це фахівці, які знають все про мобільну техніку та аксесуари. Наші консультанти це висококваліфіковані фахівці, які готові відповідати на ваші запитання 24/7, допомогти з вибором та запропонувати найкращі варіанти відповідно до ваших потреб та фінансових можливостей.

Технолавка - це інтернет-магазин де ви можете купити будь-що від смартфонів до господарських товарів.

Асортимент складає більше 10 000 товарних позицій: захисне скло, чохли, акумулятори, Power bank, кабелі та перехідники, навушники та гарнітури , тримачі для телефонів, тачскрини та дисплеї для смартфонів, задні кришки та інструменти.

Перейдіть у категорії товарів і переконайтеся самі у різноманітності позицій.

Що надихнуло нас на створення магазину з таким широким товарним асортиментом? Це наші шановні клієнти. Ми створювали цей магазин для вашого комфорту, ми зацікавлені в кожному і хочемо, щоб ви залишалися задоволені та могли купити в одному місці все необхідне.

 

Що з якістю?

У нас представлені тільки добірні товари від відомих виробників з бездоганною, заслуженою репутацією на ринку. Ми впевнені в кожній позиції і знаємо, що ви неодмінно станете нашим постійним клієнтом і не раз будете переконані як товари магазину та професіоналізм нашої команди.

Обов'язковий етап перед відправкою вашого замовлення - це перевірка. Ми хочемо бути впевнені, що товар, що відправляється, який відповідає вашим очікуванням і не розчарує Вас!

Тільки після ретельної перевірки працездатності та відповідності зазначеному функціоналу ваше замовлення їде до вас!

Етап перевірки не впливає на швидкість отримання замовлення. За 1-3 дні ви вже зможете забрати товар поштою.

Ми завжди йдемо назустріч клієнту, тому ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту отримання замовлення або зробити обмін за домовленістю.

Індивідуальний підхід, повага, висока якість, гарантія від виробника та широкий асортимент - все це “Технолавка”!

Бажаємо вам приємних покупок! Дякую, що вибрали нас!