≡ Оптичні патч-корди купити в Києві | ТехноЛавка, Дніпро, Житомир, Полтава, Черкаси

Оптичні патч-корди

Порівняння товарів (0)



Кабель MikroTik XQ+DA0001 (QSFP28, 100Gbit/s 1m, direct attach)

З’єднайте будь-яких двох героїв MikroTik 100 Gigabit (CCR2216 і CRS504) без клопоту - цей кабель має..

1681 грн

Кабель MikroTik XQ+DA0003 (QSFP28, 100Gbit/s 3m, direct attach)

З’єднайте будь-яких двох героїв MikroTik 100 Gigabit (CCR2216 і CRS504) без клопоту - цей кабель має..

2412 грн

Кабель MikroTik XS+DA0001 (SFP, SFP+, SFP28, 1m, direct attach)

Мы выпускаем новые кабели прямого подключения, которые поддерживают не только SFP 1G и SFP + 10G, но..

1290 грн

Кабель MikroTik XS+DA0003 (SFP, SFP+, SFP28, 3m, direct attach)

Мы выпускаем новые кабели прямого подключения, которые поддерживают не только SFP 1G и SFP + 10G, но..

1733 грн

Кабель-розгалужувач MikroTik XQ+BC0003-XS+

XQ+BC0003-XS+ — це відривний кабель від QSFP28 до 4x SFP28. Це доповнення до лінійки продуктів Mikro..

3492 грн

Патчкорд оптичний зовнішній SC / UPC-SC / UPC, волокно G657a2, фігура 8 зі сталевими прутами, оболонка PE, 150м

Тип конекторів: SC/UPCВтрати конектора, що вносяться, дБ: ≤0,3Тип кабелю: FTTHТип волокна: G65..

549 грн

Патчкорд оптичний зовнішній SC / UPC-SC / UPC, волокно G657a2, фігура 8 зі сталевими прутами, оболонка PE, 200м

Тип конекторів: SC/UPCВтрати конектора, що вносяться, дБ: ≤0,3Тип кабелю: FTTHТип волокна: G65..

747 грн

Патчкорд оптичний зовнішній SC / UPC-SC / UPC, волокно G657a2, фігура 8 зі сталевими прутами, оболонка PE, 300м

Тип конекторів: SC/UPCВтрати конектора, що вносяться, дБ: ≤0,3Тип кабелю: FTTHТип волокна: G65..

1085 грн

Патчкорд оптичний зовнішній SC / UPC-SC / UPC, волокно G657a2, фігура 8 зі сталевими прутами, оболонка PE, 80м

Тип конекторів: SC/UPCВтрати конектора, що вносяться, дБ: ≤0,3Тип кабелю: FTTHТип волокна: G65..

367 грн

Кабель MikroTik S+AO0005 SFP+ 5m active optic direct attach cable

Активный оптический кабель прямого подключения с разъёмами SFP+ — выгодный способ соединения двух ус..

1869 грн

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1

Патчкорд представляет собой симплексный или дуплексный отрезок кабеля заданной длины и внешнего диам..

114 грн

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)